Kilka słów o BiutiNail

Nasza hurtownia istnieje na rynku od 2012 roku. Początkowo w swojej ofercie mieliśmy tylko produkty do stylizacji paznokci. W miarę rozwoju firmy, odpowiadając na potrzeby klientek, zaczęliśmy wprowadzać do swojej oferty kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Wszystkie produkty w naszej ofercie przetestowałam na „własnej skórze”. Wzbudziły one moje zaufanie na tyle, by móc z czystym sumieniem oferować je Państwu. W taki oto sposób zostały u mnie na stałe dwie polskie marki — Bandi i Sylveco.

Osobiście interesuje się makijażem. Na przełomie 2011-2012 roku ukończyłam dwustopniowy kurs makijażu w Centrum Pielęgnacji i Wizażu p. Małgorzaty Garlacz w Krakowie. Stąd też w mojej ofercie pojawiły się kosmetyki kolorowe — Golden Rose, Make Up Atelier Paris, Kryolan oraz polskie marki Hean i Diadem.

Chętnie doradzam klientom w kwestii makijażu i pielęgnacji twarzy. Jestem dystrybutorem firmy Makear, Mistero Milano i Claresa. W swojej ofercie posiadam również produkty takich firm jak Victoria Vynn i Mollon.

Zapraszam Państwa do zakupów w naszym sklepie internetowym, jaki i odwiedzenia naszej siedziby w Radoczy.

Krystyna Warchał,
Właścicielka